У цьому році він зібрав найбільшу кількість учасників в 30 містах України, а також в Антарктиді і на станції «Академік Вернадський».
У Києві на марш вийшли близько 2 тисяч учасників. На високому рівні була організація маршу. Багато хто прийшов з дітьми і собаками. Люди самі намалювали плакати на різні болючи зоозахисні теми.
Зараз у Верховній раді зареєстровано 10 зоозахисних законопроектів, які повинні заборонити цирки з тваринами, контактні зоопарки, дельфінарії, хутрові ферми та притравочні станції для полювання — це варварство, якому немає місця в сучасній Україні.
Вимоги маршу: заборона використання тварин у видовищних заходах; заборона експлуатації тварин для жебракування і фотопослуг, використання живих тварин для тестування косметики; заборона роботи притравочних станцій та хутрових ферм; заборона програмы масового вбивства безпритульних тварин у Харкові та вимагали від поліції приймати активну участь в розслідуванні діяльності догхантерів і случаїв жорстокості по відношенню до тварин.


Марш почався біля пам'ятника Шевченку, де виступали представники зоозахисних організацій, волонтери, активісти, політики, артисти і потім учасники маршу пройшли ходою до Верховної Ради України, не дивлячись на те, що в дорозі їх застав проливний дощ з градом.
Організатори маршу в іншіх містах теж відзначили, що кількість учасників різко зросла, щодо минулих років. Це свідчить про те, що суспільство стає більш свідомим і вимагає внести зміни до Законодавства, щоб захистити диких, домашніх, сільськогосподарських тварин від експлуатації та жорстокого поводження.
«Ми повинні об’єднатися заради того, щоби захистити життя та зупинити жорстокість, і показати, що людей, яким небайдуже до тварин в нашій країні — справді багато», — йдеться у заяві організаторів.